24 ЖОВТНЯ 2022 РОКУ ВИГОДЯНСЬКА ГРОМАДА ВЧЕРГОВЕ ПЕРЕДАЛА ГУМАНІТРАНУ ДОПОМОГУ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМ!!!

Дата: 26.10.2022 15:30

Фото без описуФото без опису

Від початку повномаштабної війни з росією наша громада постійно допомагає Збройним силам України, військовим частинам де служать наші земляки. Не забуваємо ми і про наших захисників, які зараз перебувають безпосередньо на передовій захищаючи нашу Україну. Уже неодноразово відправлялись гуманітарні вантажі з продуктами та необхідними речами. Ось і цього разу працівниками апарату сільської ради, закладів освіти та культури нашої громади було зібрано та використано на закупівлю гуманітарної допомоги 72 575 грн !!!

Передачу гуманітарної допомоги здійснювали особисто заступник голови Вигодянської сільської ради –Олексій ДЕРМАНЧУК та директор «Центру культури ,дозвілля та туризму» -Алла КУЧЕР, ними було передано необхідні товари та продукти для нашим військових,а саме:

• Газові плити – 9 шт.;

• Ізоляційні стрічки -25 шт.;

• Запальнички – 10 уп.;

• Балаклави - 40 шт.;

• Скотч -12 шт.;

• Мішки білі – 1000 шт.;

• Плівка чорна -10 рул.;

• Серветки вологі – 100 шт.;

• Кип’ятильники -20 шт.;

• Редуктор газовий – 2 шт.;

• Шланг газовий -20 шт.;

• Ремені – 10 шт.;

• Примус газовий – 1 шт.;

• Сапоги резинові – 72 пари;

• Рукавиці теплі -12 пари;

• Носки – 60 шт.

• Шапки -20 шт.

Працівниками освіти , культури та небайдужими мешканцями нашої громади було зібрано продукти харчування та засоби особистої гігієни .Дякуємо кожному хто долучився до збору!!!

Щиру подяку висловили військові та зазначили : «Саме завдяки підтримці нашого народу вони мають сили захищати свій край.Зараз нагода для всіх згадати, що допомогти може кожен. Так само як і кожному будь-якої миті може знадобитися підтримка. Взаємодопомога — це саме те, на чому всі ці місяці випробувань тримається наша країна»

Спільними силами ми продовжуємо допомагати та наближати перемогу ,адже разом ми незламні та сильні !!!

Все буде Україна! Разом до ПЕРЕМОГИ!