Запрошуємо до обговорення! Консультації з громадськістю щодо визначення дати заснування села Василівка Вигодянської сільської ради.

Дата: 16.08.2023 12:53

Запрошуємо до обговорення!

Шановні жителі Вигодянської громади!

Згідно з рішення виконавчого комітету Вигодянської сільської ради від 10 серпня 2023 року №661 оголошується громадське обговорення стосовно визначення дати заснування села Василівка Вигодянської сільської ради.

Запрошуємо долучитися до даного обговорення.

Свої пропозиції та зауваження ви можете надати на поштову адресу: Одеська область, Одеський район, с.Вигода, вул.Нова, 33-а та на електронну пошту сільської ради selovugoda@ukr.net або за телефоном: 048-753-10-02.

Електронне голосування триває за допомогою Google-форми – посилання https://forms.gle/bmoZsw6bjgrDCrre8.

Пропозиції та зауваження щодо визначення дати заснування села Василівка Вигодянської сільської ради приймаються до 17 вересня 2023 року.

Не будьте байдужими – долучайтесь до обговорення! Ваша думка важлива для нас!