Дата: 19.01.2024 16:49

⏰ Дзеленчання будильника

🚰 Шум води з-під крана

☕️ Шипіння чайника або гуркіт кавомашини

🥪 Шкварчання в тостері свіжих булочок або 🍳 на плиті

Наші ранкові ритуали можуть відрізнятися, але незмінним у них є… присутність техніки. Та звуків, які вона видає, і які завдяки постійній рутині стають вже символом початку дня.

👉🏼 Понад 2 мільйонів українців, які мають порушення слуху, не в силі почути всю атмосферу ранку. Навіть придбання техніки, яка часткова відповідальна за її створення, стає бар’єром.

Фокстрот – учасник спільноти «Бізнес без бар’єрів», знайшов рішення, запровадивши сервіс комунікації з покупцями із залученням онлайн-перекладача жестової мови.

Як скористатися? Спосіб №1

1️⃣ Зверніться у магазині до консультанта

2️⃣ Той за допомогою додатка викликає онлайн-перекладача по відеозв'язку

3️⃣ Перекладач транслюватиме для вас все, що говорить співробітник магазину, і навпаки. Все це – у режимі реального часу

Спосіб №2

1️⃣ У магазині за допомогою додатку на смартфон скануйте спеціальний QR-код (таблички із кьюаром розміщені в зонах, де відвідувачі найчастіше можуть потребувати консультації)

2️⃣ Комфортно спілкуєтеся з експертом магазину та перекладачем

Для зручних онлайн-покупок на сайті компанії встановлено вебвіджет «Вушко» – для одночасного зв’язку з оператором контакт-центру і перекладачем.

🗣 Про свій безбар’єрний кейс Фокстрот розповідає на Дія.Бізнес у розділі «Бізнес без бар’єрів» 📲 bit.ly/4aYBesQ

На цьому майданчику українські та міжнародні бізнеси діляться, як безбар’єрність стала частиною їхньої стратегії розвитку та які можливості дозволила створити для їхніх покупців, клієнтів, гостей.

💼 «Бізнес без бар’єрів» – спільнота компаній, об'єднаних навколо ініціативи першої леді Олена Зеленська «Без бар’єрів», спрямованої на створення рівних можливостей для всіх українців.

#bezbariernist #безбарєрність #barrierfree

#бізнесбезбарєрів