45-а сесія VIII скликання від 11 липня 2024 року

1. Про виконання бюджету Вигодянської сільської територіальної громади за І півріччя 2024 року.
  2. Звіт про виконання бюджету Вигодянської сільської територіфальної громади
  3. Про внесення змін і доповнень до рішення сесії  Вигодянської  сільської    ради №1593-VIІI від 22 грудня 2023 року „Про бюджет Вигодянської сільської територіальної громади на 2024рік” (1554600000).
  4. Пояснювальна записка
  5. Додаток 1
  6. Додаток 2
  7. Додаток 3
  8. Додаток 5
  9. Додаток 6
  10. Додаток 7
  11. Про внесення змін до «Програми благоустрою  населених пунктів на території Вигодянської  сільської ради на 2024-2025 роки».
  12. Про внесення змін до Програми підготовки об’єктів комунальної власності  до опалювального сезону та заходи з енергозбереження на 2023-2025роки.
  13. Про внесення змін до «Програми фінансової  підтримки комунальних підприємств  Вигодянської сільської ради на 2024-2025 роки».
  14. Про внесення змін до  «Програми підтримки постраждалих жителів  Вигодянської сільської ради, житлові будинки (квартири) яких може бути зруйновано пошкоджено)  внаслідок надзвичайної  ситуації воєнного характеру, спричиненої збройною агресією  російської федерації на 2024 рік».
  15. Про внесення змін до  програми  соціальної підтримки малозахищених верств  населення Вигодянської сільської ради на  2023-2025роки
  16. Про внесення змін  до Програми «Надання соціальних гарантій фізичним особам, які  надають соціальні  послуги з догляду  на непрофесійній основі  на території Вигодянської сільської  ради на 2023-2025роки».
  17. Про внесення  змін  до Програми розвитку фізичної культури  та спорту на території Вигодянської сільської ради на 2024-2025 роки» .
  18. Про внесення змін до  Програми підтримки ЗСУ, підрозділів  територіальної оборони, добровольчих формувань,  прикордонних  загонів Державної прикордонної служби України та інших воєнізованих підрозділів, що беруть безпосередню участь у бойових  діях, пов'язаних з захистом незалежності,  суверенітету та  територіальної цілісності України на 2022-2024рр.(зі змінами).
  19. Про внесення змін до Програми «Фінансова підтримка  військової  частини А4638 Збройних Сил України на 2024рік.
  20. Про надання іншої субвенції спеціального фонду з місцевого бюджету  Вигодянської сільської ради  у вигляді міжбюджетного трансферту до військової частини ___________

21. Про внесення змін до Програми соціального захисту  ветеранів війни та інших осіб пільгових категорій  на 2023-2025роки
  22.  Про затвердження Програми придбання у комунальну власність Вигодянської сільської ради об’єктів нерухомого майна на 2024 рік
  23. Про затвердження викупної ціни  придбання нерухомого майна нежитлових приміщень за адресою: Одеська область, Одеський район, с.Василівка, вул.Центральна, 64, приміщення 24
  24. Про затвердження викупної ціни  придбання нерухомого майна нежитлового приміщення за адресою: Одеська область, Одеський район, с.Василівка, вул.Центральна, 64, приміщення 25
  25. Про внесення змін до структури та штатних  розписів комунальних    підприємств Вигодянської сільської ради на 2024рік.
  26. Про встановлення податку на майно    в частині транспортного  податку.
  27. Про встановлення фіксованих ставок  єдиного податку для фізичних  осіб – підприємців.
  28. Про встановлення ставок та  пільг  із  сплати  земельного  податку по   Вигодянській сільській раді.
  29. Про встановлення ставок зі сплати податку на нерухоме майно,   відмінне від земельної ділянки
  30. Про встановлення розміру ставки туристичного збору  на території  Вигодянської сільської ради.
  31. Про встановлення акцизного податку з реалізації суб’єктами     господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів.
  32. Земельні питання
  33. Земельні питання 2 частина