Служба у справах дітей

На 9-й сесії Вигодянської сільської ради було прийнято рішення №309-VIII скликання від 06.05.2021 року про створення Служби у справах дітей. Штатна чисельність Служби – 2 чоловіки:

• начальник
  • головний спеціаліст

Служба у справах дітей реалізовує на території громади політику з питань соціального захисту дітей, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, вчиненню дітьми правопорушень. Здійснює контроль за умовами утримання та виховання дітей на території громади, над якими встановлена опіка, піклування, які влаштовані у прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу, в заклади для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, патронатні сім’ї, спеціальні установи і заклади соціального захисту для дітей і в інших закладах та установах, в яких виховуються та утримуються діти, незалежно від форм власності. Забезпечує ведення банку даних про дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, і сімей потенційних усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів.