Комунальний заклад "Центр культури, дозвілля та туризму"

«ЦЕНТР КУЛЬТУРИ, ДОЗВІЛЛЯ ТА ТУРИЗМУ» ВИГОДЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ (далі – ЦЕНТР) – комунальний  заклад культури, який діє з метою створення умов для самостійної творчості, формування громадської думки, духовного розвитку, задоволення культурних потреб, створення, розповсюдження, популяризації культурних надбань, організації відпочинку населення та є комунальною власністю Вигодянської сільської територіальної громади в особі Вигодянської сільської ради.

1.2. Засновником ЦЕНТРУ є Вигодянська сільська рада (далі-ЗАСНОВНИК), яка приймає рішення про створення, ліквідацію або реорганізацію ЦЕНТРУ, уповноваженим органом управління є управління ОКМС.

1.3. Місцезнаходження ЦЕНТРУ: 67620, Одеська область, Одеський район, с. Вигода, вулиця Центральна, 46.

1.4. Повне найменування юридичної особи: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ЦЕНТР КУЛЬТУРИ, ДОЗВІЛЛЯ ТА ТУРИЗМУ» ВИГОДЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

Скорочене найменування: ВИГОДЯНСЬКИЙ КЗ ЦКДТ.

1.5. ЦЕНТР є юридичною особою публічного права, діє на підставі затвердженого ЗАСНОВНИКОМ Статуту, має самостійний баланс, печатку зі своїм найменуванням, штампи та інші атрибути юридичної особи, рахунки в установах банків та Державного казначейства, користується закріпленим за ним комунальним майном.

1.6. ЦЕНТР належить до сфери управління УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ВИГОДЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ (далі - ОРГАН УПРАВЛІННЯ).

1.7. ЦЕНТР у своїй діяльності керується Конституцією України, Законом України «Про культуру», Законом України «Про охорону культурної спадщини», Законом України «Про бібліотеки та бібліотечну справу», Цивільним кодексом України, Бюджетним кодексом України, Податковим кодексом України та іншими законами, що регламентують діяльність у сфері культури, міжнародними договорами з питань культури, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України, рішеннями ЗАСНОВНИКА, розпорядженнями сільського голови, виконавчого комітету сільської ради, наказами ОРГАНУ УПРАВЛІННЯ, іншими нормативно-правовими актами, а також цим Статутом.

Відносини у сфері культури, що стосуються охорони та використання об’єктів інтелектуальної власності, врегульовуються законодавством про інтелектуальну власність.

1.8. Керуючись принципами гуманізму та пріоритету загальнолюдських цінностей ЦЕНТР дотримується нейтралітету до партій, рухів і концесій.

1.9. ЦЕНТР, як юридична особа, не підлягає приватизації.

1.10. Процес діяльності та ведення діловодства  ЦЕНТРУ здійснюється державною мовою. ЦЕНТР гарантує вільне використання мов усіх національних меншин України в сфері культури.

1.11.Філія   Центру   –   це   територіально   та   функціонально   відокремлений структурний підрозділ, утворений з метою надання послуг у сфері культури за   місцем   проживання   громадян   –   мешканців   населених   пунктів   Вигодянської територіальної громади. Філія не є юридичною особою.

До комунального закладу «Центру культури, дозвілля та туризму» Вигодянської сільської ради  Одеського району Одеської області приєднуються та йому підпорядковуються наступні відокремлені структурні підрозділи :

1. Вигодянська філія комунального закладу «Центру культури, дозвілля та туризму» Вигодянської сільської ради Одеського району Одеської області на базі Вигодянського сільського Будинку культури;

2. Березанська філія комунального закладу «Центру культури, дозвілля та туризму» Вигодянської сільської ради Одеського району Одеської області на базі Березанського сільського Будинку культури;

3. Петровська філія комунального закладу «Центру культури, дозвілля та туризму» Вигодянської сільської ради Одеського району Одеської області на базі Петровського сільського Будинку культури;

4. Курганська філія комунального закладу «Центру культури, дозвілля та туризму» Вигодянської сільської ради Одеського району Одеської області на базі Курганського  сільського Клубу;

5. Василівська філія комунального закладу «Центру культури, дозвілля та туризму» Вигодянської сільської ради Одеського району Одеської області на базі Василівського сільського Будинку культури;

6. Кам’янська філія комунального закладу «Центру культури, дозвілля та туризму» Вигодянської сільської ради Одеського району Одеської області на базі Кам’янського сільського Будинку культури;

7. Секретарівська філія комунального закладу «Центру культури, дозвілля та туризму» Вигодянської сільської ради Одеського району Одеської області на базі Секретарівського сільського Будинку культури.

8. Бібліотека с.Вигода, місцезнаходження якої визначити за адресою: 67620, Одеська область, Одеський район, с.Вигода, вулиця Центральна, 46;

9.Бібліотека с.Березань, місцезнаходження якої визначити за адресою: 67622, Одеська область, Одеський район, с.Березань, вулиця Центральна, 60;

10.Бібліотека с.Петрове, місцезнаходження якої визначити за адресою: 67623, Одеська область, Одеський район, с.Петрове, вулиця Миру, 11;

11.Бібліотека с.Василівка, місцезнаходження якої визначити за адресою: 67613, Одеська область, Одеський район, с.Василівка, вулиця Леніна, 64б;

12.Бібліотека с. Кам’янка, місцезнаходження якої визначити за адресою: 67610, Одеська область, Одеський район, с. Кам’янка, вулиця Центральна, 63;

13. Бібліотека с.Секретарівка, місцезнаходження якої визначити за адресою: 67611, Одеська область, Одеський район, с.Секретарівка, вулиця Гагаріна, 29.

1.12.  Філії Центру,   що   надають   культурні послуги   населенню,   у   своїй   діяльності   керуються   Положенням,   яке розробляється та затверджується ЗАСНОВНИКОМ.