A A A K K K
для людей із порушенням зору
Вигодянська громада
Одеська область, Одеський район

Структура виконавчих органів

КЕРІВНИЦТВО

Вигодянський сільський голова — Рибачок Алла Юріївна

Заступник з питань діяльності виконавчих органів ради — Дерманчук Олексій Анатолійович

Секретар сільської ради — Ясінковська Ганна Василівна

Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету — Гюльахмедова Катерина Русланівна

Староста: 1. Березанського старостинського округу – Владическу Світлана Анатоліївна

2. Василівського старостинського округу – Ребрій Сергій Анатолійович

3. Секретарівського старостинського округу – Красовська Валентина Григорівна

4. Кам’янського старостинського округу – Бокій Володимир Андрійович

ЗАГАЛЬНИЙ ВІДДІЛ

Начальник — Щербій Катерина Євгеніївна

Провідний спеціаліст зв’язків з громадськістю — Ткачук Дарія Миколаївна

Головний спеціаліст з реєстрації місця проживання та ведення військового обліку — Рогозіна Інна Василівна

Головний спеціаліст з юридичних питань – Молчанова Каріна Миколаївна

ВІДДІЛ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ

Начальник, головний бухгалтер — Ліщинська Анна Вікторівна

Головний спеціаліст  — Якубяк Світлана Миколаївна

Головний спеціаліст з публічних закупівель – Герман Ірина Анатоліївна

ВІДДІЛ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ (ЮРИДИЧНА ОСОБА)

Начальник — Саакян Наталя Дмитрівна

Головний бухгалтер – Зенченко Вікторія Сергіївна

Головний спеціаліст: 1. Снєсарь Світлана Павлівна

2. Федоренко Вікторія Юріївна

КУ «Центр надання соціальних послуг»

Директор – Шушман Лариса Миколаївна

Бухгалтер – Стежар Маріанна Михайлівна

Фахівець із соціальної роботи – Камінська Анна Валеріївна

Старший інспектор: 1. Топчій Наталія Петрівна

2. Косюга Марія Іванівна

3. Михайлик Алла Іванівна

4. Мойсеєнко Валентина Іванівна

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ

Головний спеціаліст — Чабан Олена Петрівна

ВІДДІЛ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

Начальник — Охнарович Олександр Євгенійович

Головний спеціаліст-землевпорядник: 1. Барчук Людмила Володимирівна

2. Гофман Милослав Мирославович

Старший інспектор з благоустрою — Оласюк Майя Миколаївна

Касир — Кіпер Тетяна Василівна

ВІДДІЛ МІСТОБУДУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ, ЖИТЛОВОГО КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

Головний спеціаліст з цивільного захисту, мобілізаційної роботи, охорони праці та взаємодії з правоохоронними органами – Радько Олена Сергіївна

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ (ЮРИДИЧНА ОСОБА)

Начальник — Грабовська Валентина Валентинівна

Начальник відділу освіти, молоді, спорту та методичного забезпечення – Мурашов Олександр Іванович

Головний бухгалтер — Філонюк Юлія Олександрівна

Провідний спеціаліст (інструктор зі спорту) — Бабін Сергій Олександрович

ФІНАНСОВЕ УПРАВЛІННЯ (ЮРИДИЧНА ОСОБА)

Начальник — Лаптєва Ольга Миколаївна

Головний спеціаліст відділу доходів та видатків бюджету – Книшук Аліна Анатоліївна

Начальник відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності – Маренченко Алла Василівна

Головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності – Стасовська Олена Олександрівна

КУ «ЦЕНТР КУЛЬТУРИ ТА ДОЗВІЛЛЯ»

Директор – Кучер Алла Олександрівна

АДМІНІСТРАТИВНО-ГОСПОДАРСЬКИЙ ВІДДІЛ

Старший інспектор з водіння —Ясіньковський Роман Іванович

Прибиральниця службових приміщень: 1. Цибульська Людмила Анатоліївна

2. Федорова Олена Іванівна

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь