Паліївський старостинський округ

Рішенням сесії Вигодянської сільської ради від 25 вересня 2023 року на посаду старости новоутвореного Паліївського старостинського округу, що включає в себе села Паліївка, Зоряне, Сонячне було затверджено Криницького Дмитра Валерійовича.

Криницький Дмитро Валерійович, народився 25 грудня 1991 року в місті Сарни Рівненської області, українець. З 1999-2010 рік навчався у загальноосвітній школі І-III ступенів № 2 смт Любашівка Одеської області.

У 2009 році після закінчення школи вступив до Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К.Д. Ушинського на факультет фізичної культури і спорту. В університеті навчався до 2012 року. Після закінчення його повного курсу, присвоєно кваліфікацію вчителя фізичної культури. У 2013 році вступив заочно до магістратури вищезгаданого університету та у 2014 році закінчив з кваліфікацією викладач фізичної культури і спорту за спеціальністю “Фізичне виховання”. 3 грудня 2018 року по серпень 2022 року працював вчителем в Паліївській загальноосвітній школі І-II ступенів Вигодянської сільської ради.

Дмитро Валерійович має статус учасника бойових дій та відповідне посвідчення. У 2016- 2017 роках воював на сході у складі 72 механізованої бригади .В кінці січня 2017 поблизу міста Авдіївка отримав поранення під час виконання бойового завдання та був звільнений в запас .

Указом Президента України №26/2017 «Про відзначення державними нагородами України» за особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі нагороджений орденом «За мужність» III ступеня.

Одружений, має сина. Проживає та зареєстрований в селі Паліївка на Одещині.