ХІІ пленарне засідання сесії VIII скликання Вигодянської сільської ради

Дата: 13.08.2021 18:16

Вчора, 12 серпня 2021 року, під головуванням сільського голови Алли Рибачок відбулось ХІІ пленарне засідання сесії VIII скликання Вигодянської сільської ради.

У роботі сесії взяли участь 14 депутатів, на розгляд було винесено 122 питання порядку денного.

Варто зазначити, що завдяки плідній роботі та взаємодії депутатського корпусу, всі винесені питання попередньо були ретельно опрацьовані та розглянуті на засіданнях постійних депутатських комісій. Саме тому, майже всі рішення були одноголосно схваленні депутатами.

Так, під час засідання, обранці затвердили звіт про виконання бюджету сільської ради за І півріччя 2021 року. Також серед значної кількості прийнятих рішень можна виділити такі:

- Про внесення змін до рішення сесії Вигодянської сільської ради №11-VIII від 07.12.2020 року «Про утворення виконавчого комітету ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу» - згідно цього рішення склад виконавчого комітету розширюється з 29 осіб до 40;

- Про схвалення меморандуму про співробітництво між Вигодянської сільською радою та Одеською дирекцією «Укрпошта» - дане рішення направлене на забезпечення належного обслуговування населення, збереження та організації роботи в сучасних умовах для надання поштових та інших послуг мешканцям сіл ради;

- Про схвалення меморандуму про співробітництво між Вигодянської сільською радою та Біляївською міською радою – метою вказаного рішення є забезпечення належного обслуговування населення, створення умов суб’єктам звернень для державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень;

- Про створення Молодіжньої ради при Вигодянській сільській раді та затвердження Положення про Молодіжну раду – це рішення направлене на активізації участі молоді у соціальному, культурному та громадському житті Вигодянської територіальної громади, формування її активної суспільно-відповідальної позиції, залучення молоді до вирішення проблем територіальної громади. Молодіжна рада при Вигодянській сільській раді (далі – Молодіжна рада) є консультативно-дорадчим, представницьким органом з питань молодіжної політики, покликаним сприяти взаємодії виконавчих органів місцевого самоврядування та молоді Вигодянської сільської ради, забезпечувати узгодженість дій у вирішенні питань, пов’язаних із життям молоді та її участю в усіх сферах життя суспільства, організації та проведенням молодіжних заходів та інформаційно-навчальної роботи серед молоді.

Депутати ухвалили також низку земельних та інших важливих для життєдіяльності Вигодянської сільської ради рішень.

Прийняті рішення та результати поіменного голосування засідання ХІІ сесії сільської ради VIII скликання будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Вигодянської сільської ради для ознайомлення у строки визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».