Онлайн-обговорення щодо перейменування вулиць Леніна на Центральну, Кірова на Садову, Чапаєва на Сонячну, Калініна на Калинову, Свердлова на Вишневу в селі Василівка

Дата: 16.09.2021 10:40

З 16 вересня Вигодянська сільська рада розпочинає громадське обговорення перейменування вулиць Леніна на Центральну, Кірова на Садову, Чапаєва на Сонячну, Калініна на Калинову, Свердлова на Вишневу в селі Василівка. Обговорення відбуватиметься у форматі онлайн-опитування, зборів та зустрічей з жителями села Василівка в строк до 19 листопада 2021 року. Про час і місце проведення зборів та зустрічей буде повідомлено додатково шляхом розміщення повідомлення  на веб-сайті сільської ради та в громадських місцях села Василівка, а долучитися до онлайн-опитування вже зараз може кожен мешканець громади.

Щоб висловити свою позицію, необхідно перейти за посиланнями: https://forms.gle/FwwPfg7qRj8hkem36

Тут ви зможете проголосувати за один з запропонованих варіантів та висловити свою думку в коментарях.

Також висловити свою думку можна, відправивши лист за адресою Одеська область, Одеський район, с.Вигода, вул.Нова, 33-а та на електронну пошту сільської ради selovugoda@ukr.net або за телефоном: 048-753-10-02 до 16 листопада 2021 року.