З Днем народження рідне село !!!

Дата: 03.11.2016 09:00

У сьогоднішній святковий день від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету, апарату управління сільської ради та від себе особисто щиро вітаю всіх з Днем села.

Дякую всім мешканцям, які небайдужі до долі рідного села та бажаю вам, перш за все, миру , міцного здоров’я, родинного щастя, сімейного тепла, благополуччя і здійснення найзаповітніших мрій. Хай кожен наступний день буде зігрітий добром і теплом, повагою та порозумінням рідних і близьких.

А нашому рідному селу – процвітання , стабільності та розвитку! Бути і надалі вічно молодим, квітучим і красивим, де життя кожної людини, кожної родини наповнюється теплом, радістю і надією на краще. Хай щастя, любов і достаток живуть на кожній його вулиці, у кожному домі, в кожній родині. Божого вам благословення та нових звершень.

З повагою,

Вигодянський сільський голова                  Андрій Павлович Шарандак!