«Барви чарівної осені»

Дата: 04.11.2016 09:03

Свято осені — це захід, який проводиться в кожному дитячому садку. У цьому святі криється значний сенс, як для самих дітей, так і для їх батьків. Це завжди феєрична, сповнена яскравих барв і дивовижних персонажів казка.

У Вигодянському дитячому садку «Вишенька» також було проведено свято осені під назвою «Барви чарівної осені».

Святково прибраний зал, у якому панувала атмосфера тепла та затишку, композиції з овочів та фруктів та дітки в нарядних костюмах радо зустрічали всіх на святі. Батьки та гості отримали колосальне задоволення, адже де ще можна зустріти таку щирість, самовіддачу, переживання, безпосередність, наївність і блиск в очах.

Висловлюємо свою вдячність завідуючій та педагогам дитячого садка в проведенні свята, а також юним вихованцям за подарований настрій та щирі емоції.