Порядок денний засідання сесії від 30.08.2018 року

Дата: 28.08.2018 10:04

28.08.2018

30  серпня  2018  року, в приміщенні сільської ради  о 14-00 годині відбудеться засідання чергової 39-ої сесії УІІ скликання.

На розгляд сесії виносяться наступні питання:

1) Про   внесення змін та доповнень до рішення сесії сільської ради  № 548 від 21 грудня 2017 року  « Про місцевий бюджет Вигодянської   сільської ради на 2018 рік».

2) Про підсумки проведення літнього відпочинку та оздоровлення учнів загальноосвітніх шкіл сільської ради.

3) Про роботу Вигодянського Будинку Культури з питань організації дозвілля молоді.

4) Про підготовку бюджетних установ до роботи в осінньо-зимовий  період.

5) Звіт завідувача ДНЗ «Вишенька» про організацію навчального процесу в закладі.

6) Про затвердження розпоряджень, прийнятих в міжсесійний період.

7) Земельні питання.

8) Різне.