Порядок денний на засідання сесії від 11.07.2019 року

Дата: 01.07.2019 11:40

01.07.2019

ІНФОРМАЦІЯ

11 липня 2019  року, в приміщенні сільської ради  о 14-00 годині відбудеться засідання чергової 51-ої сесії УІІ скликання.

На розгляд сесії виносяться наступні питання:

1) Про виконання бюджету сільської ради за I півріччя 2019 року.

2) Про   внесення змін та доповнень до рішення сесії сільської ради  № ради  № 806-УІІ від 21 грудня 2018 року «Про місцевий бюджет Вигодянської   сільської ради на 2019 рік».

3) Затвердження розпоряджень, прийнятих в міжсесійний період.

4) Про  стан сплати орендної плати фізичними і юридичними особами за I півріччя 2019 року.

5) Про затвердження проектів рішень:

— Про встановлення земельного податку на 2020 рік;

— Про встановлення податку на майно в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2020 рік;

— Про встановлення податку на майно в частині транспортного податку на 2020 рік;

— Про встановлення акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на 2020 рік;

— Про встановлення фіксованих ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців.

— Про встановлення туристичного збору на 2020 рік.

6) Про роботу Вигодянського Будинку Культури з питань організації дозвілля молоді.

7) Про підсумки проведення літнього відпочинку та оздоровлення учнів загальноосвітніх шкіл сільської ради.

8) Про затвердження Порядку передачі в оренду комунального майна Вигодянської сільської ради.

9) Земельні питання.

10) Різне.