Оплата земельного податку

Дата: 22.08.2019 12:04

22.08.2019

Жителям  Вигодянської сільської ради, щоб сплатити земельний податок, тепер не обов’язково приходити до сільської ради. Вони можуть зробити це за реквізитами: надавши їх в касі банку або через інтернет, скориставшись мобільним додатком свого банку. Нагадуємо, що строк сплати земельного податку закінчується 30 серпня 2019 року. З вересня місяця буде нараховуватися пеня та штрафні санкції .

Розуміючи, що не всім через зайнятість зручно приходити до сільської ради, жителям пропонують альтернативу- сплачувати податок самостійно через банк за реквізитами:

Отримувач:  УК у Біляївському районі

Код отримувача(ЄДРПОУ): 37913781  Банк отримувача:  Казначейство України (ЕАП)

Код банку: 899998   Номер рахунку: 33211813015118

Призначення платежу: «101» земельний податок з фізичних осіб

Це означає, що ви можете самі прийти до будь-якого банку, надати ці реквізити і назвати суму до сплати. Чек — зберегти. Якщо ви не знаєте, яку суму треба сплатити, зателефонуйте заздалегідь до сільської ради :048-753-10-03, назвіть адресу і Вам скажуть суму податку.

Сплатити за землю можна  і через інтернет, з допомогою мобільного додатку, наприклад, Приват24. В розділі Послуги треба зайти до «Мої платежі» заповнити реквізити, ввести р/р 33211813015118, потім суму і підтвердити платіж.

Нагадуємо, що згідно ст.281 Податкового кодексу України від сплати земельного податку звільняються:

інваліди першої і другої групи;

фізичні особи, які виховують трьох і більше осіб до 18 років;

пенсіонери (за віком);

ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;

фізичні особи, визнані законом, які постраждали внаслідок Чорнобильської  катастрофи.

для звільнення від сплати необхідно надати до Вигодянської сільської ради копії підтверджуючих документів.

За інформацією звертайтеся за телефоном: 048-753-10-03