До уваги мешканців Вигодянської сільської ради!

Дата: 12.12.2019 12:30

До уваги мешканців  Вигодянської сільської ради!

У відповідності до статті 5 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», рішення  сесії 7 скликання сільської ради від 10 жовтня 2019 року  № 1062 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення з питань добровільного об’єднання територіальних громад», розпорядження т.в.о. Вигодянського сільського голови «Про громадське обговорення проекту рішення щодо добровільного об’єднання територіальних громад»  від 11.12.2019 року № 261-СР : із 11.12.2019  року  проводиться Громадське обговорення проекту рішення «Про добровільне об’єднання територіальних громад» . Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі за адресою: 67620Одеська область, Біляївський район с.Вигода, вул. Центральна, 46, І поверх, кабінет секретаря сільської ради, або на електрону адресу: selovugoda@ukr.net із зазначенням прізвища ім’я по-батькові та адреси реєстрації особи, яка їх подає, для юридичних осіб із значенням найменування та їх місцезнаходження.

Відповідальна особа: Гюльахмедова К.Р. (048-753-10-02).