Оголошення про проведення засідання виконавчого комітету сільської ради 12 жовтня 2021 року о 14.00 годині

Дата: 08.10.2021 17:39

Відповідно до розпорядження  сільського голови  від 08 жовтня 2021 року № 371-СР  «Про проведення позачергового засідання виконавчого комітету сільської ради», 12 жовтня 2021 року о 14.00  в приміщенні Вигодянського сільського Будинку культури  відбудеться засідання виконавчого комітету . На порядок денний виноситься такі питання:

1. Про надання матеріальної допомоги учасникам  АТО/ООС до Дня захисника України.
  2. Різне.