Дата: 23.12.2019 15:20

23.12.2019

про оприлюднення проекту регуляторного акту

рішення сесії Вигодянської сільської ради

Біляївського  району Одеської області

«Про затвердження Правил благоустрою

території населених пунктів Вигодянської сільської ради»

Відповідно до вимог Закону України від 11.09.2003 № 1160-ІV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою  одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проект регуляторного акту рішення сесії Вигодянської ради Біляївського району Одеської області  «Про затвердження Правил благоустрою території населених пунктів Вигодянської сільської ради».

Проект спрямований на встановлення порядку благоустрою та утримання територій об’єктів благоустрою населених пунктів сільської ради, регулювання права та обов’язки учасників правовідносин у сфері благоустрою території  населених пунктів.

Проект даного рішення розроблено відповідно до «Типових правил благоустрою території населеного пункту» затверджених Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 27.11.2017 № 310 та зареєстровані в Міністерстві юстиції України 18 грудня 2017 року за № 1529/31397,  на виконання Закону України „Про благоустрій населених пунктів”.

Проект регуляторного акту рішення сесії Вигодянської ради Біляївського району Одеської області  «Про затвердження Правил благоустрою території населених пунктів Вигодянської сільської ради», аналіз регуляторного впливу розміщено на офіційному сайті Вигодянської сільської ради за адресою: https://vugoda.odessa.gov.ua/informatsijnij-viddil/rishennya/zasidannya-pozachergovoyi-sesiyi-vid-23-12-2019-roku/

Пропозиції та зауваження у друкованому або електронному вигляді слід надсилати на поштову адресу: 67620, Одеська область, Біляївський район, с.Вигода, вул.Центральна,46, тел. (048)753-10-02 або на електронну адресу  сільської ради:  e-mail: selovugoda@ukr.net протягом 1 місяця  з дня опублікування проекту з аналізом регуляторного впливу.