Про перенесення громадських слухань щодо обговорення: «Звітів про стратегічну екологічну оцінку проекту документа державного планування «Генеральний план населеного пункту» населених пунктів Вигодянської сільської ради Біляївського району Одеської об

Дата: 22.06.2020 17:10

22.06.2020

В зв’язку з необхідністю присутності співробітників ТОВ «Архізем» на засіданні архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури Одеської обласної державної адміністрації 26 червня 2020 року, громадські слухання щодо обговорення: «Звітів про стратегічну екологічну оцінку проекту документа державного планування «Генеральний план населеного пункту» населених пунктів Вигодянської сільської ради Біляївського району Одеської області: с.Вигода, с.Зоряне, с.Паліївка, с.Сонячне» перенесено з 26 червня на 25 червня 2020 року  і будуть відбуватися в  наступному порядку:

с. Зоряне — «25» червня 2020 р. об 13 г. 00 хв.

с. Паліївка – «25» червня 2020 р. об 14 г. 00 хв.

с. Сонячне — «25» червня 2020 р. об 15 г. 00 хв.

с. Вигода — «25» червня 2020 р. об 16 г. 00 хв.