Оголошення про проведення засідання виконавчого комітету сільської ради 28 жовтня 2021 року о 14.00 годині

Дата: 23.10.2021 10:55

Відповідно до розпорядження  сільського голови  від 23 жовтня 2021 року № 381-СР  «Про проведення позачергового засідання виконавчого комітету сільської ради»,28 жовтня 2021 року о 14.00  в приміщенні Вигодянського сільського Будинку культури  відбудеться засідання виконавчого комітету . На порядок денний виноситься такі питання:

1. Про хід виконання бюджету сільської ради за 9 місяців поточного року;
  2.  Про стан роботи із зверненням громадян за підсумками III кварталу 2021 року.
  3.  Про проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу на території сільської ради.
  4. Про відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.
  5. Про затвердження протоколу засідання конкурсної комісії з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території сіл Кам’янка, Червона Гірка Вигодянської сільської ради.
  6. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету № 104 від 15 квітня 2021 року «Про затвердження структури та граничної штатної чисельності комунального підприємства «Виробниче управління житлово-комунального господарства с.Василівка на 2021 рік».
  7. Про надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення.
  8. Про надання дозволу на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності (розміщення шиномонтажу) на території Вигодянської сільської ради, с.Кам’янка.
  9. Про встановлення опіки та призначення опікуна над малолітніми дітьми.
  10. Про надання статусу дитини-сироти.
  11.  Про внесення змін до рішення виконавчого комітету №11 від 21 січня 2021 року    « Про створення органу опіки та піклування при виконавчому комітеті».
  12. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету №126 від 15 липня 2021 року «Про утворення місцевої комісії з питань формування пропозицій щодо потреби у субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, затвердження складу та положення».
  13. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету №29 від 30 березня 2021 року «Про створення мобільної громади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, на території Вигодянської сільської ради».
  14. Про створення комісії щодо розгляду заяв членів сімей осіб, які загинули (пропали безвісти), померли та осіб з інвалідністю, внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність,суверенітет та територіальну цілісність України,та виплату грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення.
  15. Про взяття на квартирний облік Хмельницької Оксани Петрівни.
  16. Про доцільність позбавлення батьківських прав стосовно малолітньої дитини.
  17. Про надання соціальних послуг відділом надання соціальних послуг.
  18. Про погодження тарифу  на виробництво теплової енергії ПП «Перспектива – 77».
  19. Про проведення санітарної очистки узбіччя доріг на території Вигодянської сільської ради.
  20. Про використання піщано-гравійної суміші для підсипки доріг.
  21. Про присвоєння поштової адреси земельні ділянці, яка розташована в селі Петрове по вулиці Незалежності.
  22. Про присвоєння поштової адреси земельні ділянці, яка розташована в селі Петрове по вулиці Сонячна.
  23. Різне.