Одеський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Дата: 16.02.2021 11:06

Одеський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у своїй структурі має 8 підпорядкованих Бюро правової допомоги.

Діяльність Центру поширюється на територію Березівського, Білгород-Дністровського, Біляївського, Лиманського, Овідіопольського районів та міст Одеса, Теплодар, Чорноморськ, Южне Одеської області.

Завітавши до будь-якого Бюро кожен може отримати правову правову консультацію щодо того, як діяти для вирішення своєї життєвої проблеми; допомогу у складанні заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім процесуальних), а певна категорія населення має право отримати допомогу адвокати чи юриста, допомогу в складанні документів процесуального характеру та представництво інтересів в суді.

Правові послуги, які надають адвокати та працівники системи безоплатної правової допомоги, безоплатні для клієнтів і оплачуються державою.