Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта — рішення виконавчого комітету « Про затвердження тарифів КП ВС «Водограй» на надання комунальних послуг з водопостачання»

Дата: 09.04.2021 12:03
Кількість переглядів: 206

Розробник – комунальне підприємство Вигодянський сількомунгосп «Водограй»

Проєкт регуляторного акта про тарифи на платні послуги має на меті привести тарифи на послуги водопостачання, що надаються КП ВС«Водограй» до рівня, що забезпечує:

— створення умов для якісного та безперебійного надання послуг водопостачання,

— забезпечення беззбиткової діяльності КП ВС «Водограй» шляхом встановлення тарифів на послуги водопостачання  до рівня економічного обґрунтованих витрат.

Відповідно до статей 7, 13  Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет  сільської ради повідомляє про оприлюднення проєкту регуляторного акта « Про затвердження тарифів КП ВС «Водограй» на надання комунальних послуг з водопостачання».

Метою прийняття даного рішення є встановлення економічно обґрунтованих   тарифів на послуги водопостачання що позитивно вплине на фінансові результати роботи підприємства та підвищить якість надання послуг.

З проєктом рішення та аналізом регуляторного впливу зазначеного регуляторного акта можна ознайомитись в мережі Інтернет на офіційному сайті  сільської ради https://vugoda.odessa.gov.ua/ в розділі «Регуляторна політика» та за адресою : Одеська область, Біляївський район, село Вигода, вул.Центральна, 46..

Термін прийняття зауважень та пропозицій до проєкту регуляторного акта становить 1(один) місяць із дня його оприлюднення на офіційному вебсайті міської ради. Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі за адресою:Одеська область, Біляївський район, село Вигода, вулиця Центральна № 46, на електронну адресу: selovugoda@ukr.net,voda_gray@ukr.net


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь