Оголошення про конкурс на заміщення вакантних посад

Дата: 15.05.2021 12:13

ВИГОДЯНСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

БІЛЯЇВСЬКОГО  РАЙОНУ  ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», Вигодянська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад,   а саме:

1. головного  спеціаліста з діловодства  загального відділу

2. начальника  управління  освіти, культури, молоді та спорту;

3. провідного  спеціаліста загального відділу та зв’язків з громадськістю;

4. начальника відділу бухгалтерського обліку-головного бухгалтера відділу бухгалтерського обліку;

5. начальника відділу соціального захисту населення;

6. головного спеціаліста відділу соціального захисту населення;

7. провідного спеціаліста (інструктора зі спорту) управління освіти,

культури, молоді та спорту;

8. головного бухгалтера  управління  освіти,  культури, молоді та спорту;

9. начальника відділу надання соціальних послуг( на період декретної відпустки основного працівника);

10. начальника  служби у справах дітей;

11. головного  спеціаліста  з  юридичних  питань  загального  відділу

12. головного спеціаліста фінансового управління;

13. державного  реєстратора  загального  відділу.

До участі в конкурсі допускаються  громадяни  України,  які мають :

Вищу освіту, досвід роботи, вільне володіння  державною мовою, аналітичні здібності, діалогове спілкування (письмове і усне), навички управління, навички контролю, лідерські якості, вміння розподіляти роботу, здатність концентруватись на деталях, організаторські здібності, стресостійкість, уміння працювати в команді,  управління персоналом,  вміння працювати з людьми, володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача, досвід роботи з офісними програмами Microsoft (Word, Excel), навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет, вміння використовувати офісну техніку.

Необхідні документи для участі у конкурсі:

1) письмова заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями, пов’язаними з прийняттям на службу в  органи місцевого самоврядування та проходженням служби;

2) заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

3)  дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

4)  копії документів про освіту, підвищення кваліфікації;

5) декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбаченою Законом України «Про запобігання корупції»;

6) копія паспорта громадянина України у формі книжечки з даними про прізвище, ім’я та по батькові, видачу паспорта та місце проживання або лицьового і зворотного боку паспорта громадянина України у формі картки та документа, що підтверджує місце проживання;

7) копія військового квитка  (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

8) особа, яка бажає взяти участь в конкурсі, має право додати до заяви про участь в конкурсі додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації, тощо).

Заяви про участь у конкурсі та відповідні документи від кандидатів приймаються протягом 30 календарних днів з дати опублікування оголошення  про  проведення конкурсу в газеті «Південна зоря» та на офіційному сайті, за адресою: Одеська область, Біляївський  район,  с. Вигода, вул. Нова 33-а, Вигодянська  сільська рада, щоденно з понеділка по п’ятницю з 9-00 год. до 13-00 год., субота, неділя – вихідні дні.

Телефон для довідок: 048 (753)-10-02;  0980419804