Оголошення про проведення конкурсу щодо визначення виконавця послуг із збору та вивезення твердих побутових відходів на території с.Кам’янка та Червона Гірка Вигодянської сільської ради

Дата: 18.08.2021 12:53

1. Організатор конкурсу:

1.1. Найменування: Вигодянська сільська рада,

1.2. Юридична адреса: 67620, Одеська  обл., Біляївський  р-н,  с. Вигода, вул. Нова, 33-а.

1.3. Особа уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками конкурсу: Дерманчук О.А. – голова комісії, номер телефону : (04852) 753-10-02.

2. Підстава для проведення конкурсу:

Стаття 35-1 Закону України «Про відходи», рішенням сесії Вигодянської сільської ради  № 307-YIIІ cкликання від 06.05.2021 р. «Про проведення конкурсу  з визначення виконавця послуги   на вивезення твердих побутових відходів на території  с. Кам’янка та с.Червона Гірка Вигодянської сільської ради»

3. Предмет конкурсу:

3.1. Перелік послуг: послуги із збирання та вивезення, утилізації твердих побутових відходів з території с. Кам’янка та с.Червона Гірка Вигодянської сільської ради.

3.2. Місце надання послуг: с. Кам’янка та с.Червона Гірка Вигодянська сільська рада.

3.3. Строк надання послуг: згідно умов договору

4. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

4.1.Реєстрація учасників конкурсу в Єдиному державному реєстрі юридичних та фізичних осіб-підприємців.

4.2.Наявність в учасника конкурсу достатньої кількості спеціально обладнаних транспортних засобів для збирання та перевезення побутових      (твердих, рідких побутових відходів, великогабаритних ремонтних відходів, небезпечних відходів у складі побутових відходів), що утворюються у житловій забудові та на підприємствах, в установах, організаціях на території ради.

4.3. Наявність або можливість забезпечення матеріально-технічної бази на території ради.

4.4. Вартість послуги з вивезення побутових відходів.

4.5. Наявність ліцензій та дозволів на надання послуги, якщо це передбачено чинним законодавством України.

4.6. Наявність працівників відповідної кваліфікації в кількості достатній для надання послуги з збирання та вивезення побутових відходів відповідно до вимог нормативних документів.

4.7. Відсутність заборгованості по сплаті податків і зборів, передбачених законодавством України, підтверджується відповідною  довідкою з ДФС.

Обов’язковою умовою, для виконавця послуг із збору та вивезення твердих побутових відходів, є забезпечення вивезення твердих побутових відходів на полігон, оскільки на території Вигодянської сільської ради полігон твердих побутових відходів відсутній.

5. Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення побутових відходів :

— загальна площа території сіл -335,3 га;

— кількість будинків приватного сектору – 700,

— кількість будинків багатоквартирного житлового фонду —  5, з них:

двохповерхові — 5; трьохповерхові — 0.

— підприємства, установи та організації:

на території сільської ради розташовано всього – 16 підприємств, установ та організацій.

— кількість вулиць по сільській раді – 9.

— відстань від меж села до полігону ТПВ – 20 км.

6. Отримання конкурсної документації:

6.1. Місце: 67620, Одеська обл., Біляївський  р-н,  с.Вигода, вул. Нова, 33-а.

6.2. Спосіб: Особисто.

7. Умови подання конкурсних пропозицій:

7.1. Місце: 67620, Одеська обл., Біляївський  р-н,  с.Вигода, вул. Нова, 33а.

7.2. Спосіб: Особисто.

7.3. Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій – до 09 год. 00 хв. 21.09.2021 року.

7.4. Місце подання конкурсних пропозицій – 67620, Одеська обл., Біляївський  р-н,  с.Вигода, вул. Нова, 33-а..

7.5. Розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями відбудеться о 15 год. 00 хв. 21.09.2021 року за адресою: 67620, Одеська обл., Біляївський  р-н,  с.Вигода, вул. Нова, 33а.

8. Проведення конкурсу:

8.1.  Місце: 67620, Одеська обл., Біляївський  р-н,  с.Вигода, вул. Нова, 33-а

8.2. Дата : протягом 5 днів з дня закінчення прийняття документів

Додаткова інформація щодо конкурсної документації за телефоном:

(04852) 753-10-02.