Навіщо кампанія EUКраїна?

Дата: 03.02.2021 15:27

Навіщо кампанія EUКраїна?

Українці переважно не пов’язують з євроінтеграцією позитивні зміни, які відбуваються в країні.

Через це підтримка євроінтеграції українцями стихійна і нею легко маніпулюють проросійські медіа та політики. Через це відсоток українців, які підтримують інтеграцію України до ЄС, періодично зменшується.

Сьогодні євроінтеграція має сприйматися як щось життєве, просте, що стосується кожного з нас.

Українці не завжди усвідомлюють, що підвищення якості їхнього життя – нові ЦНАПи, безвіз, реформа медицини, зручні державні сервіси, ремонт доріг – відбуваються завдяки євроінтеграції.

По суті - євроінтеграція це зовнішньополітичний курс, який повинен створювати внутрішній попит на реформи, суспільний тиск на інституції, які повинні і здатні впроваджувати важливі зміни в країні.

Цей попит або тиск має на меті створення всередині країни сильної економіки, справедливої соціальної політики, якісних правил та норм поведінки людей, бізнесу, ефективних державних інституцій. Відтак - підвищення рівня та якості життя людей, загальної спроможності всієї країни.

Завдання інформаційної кампанії EUКраїна – показати практичні вигоди, які отримує кожний громадянин України від того, що країна починає жити за новими, високими стандартами. Мета кампанії – зробити свідомою підтримку євроінтеграції українцями .

Підтримка євроінтеграції має стати частиною українського світогляду.

Міфи про Україну як сировинний придаток ЄС, зовнішнє управління і «нас там нє ждут» - є частиною проросійського наративу.

Усвідомлена підтримка євроінтеграції дозволить протидіяти проросійським наративам та посилить незалежність України.

Україна є надійним партнером Європейського Союзу і рухається до набуття членства в ЄС.

Європейська інтеграція – це зближення України з Європейським Союзом як на рівні законів, так і на рівні правил та звичаїв, що існують у суспільстві. Її метою є вступ України до ЄС.

Членство України в ЄС є вибором українського народу, підтвердженим Революцією Гідності.

Євроінтеграція є пріоритетом української влади. Президент, Уряд та парламент працюють як одна команда, щоб цей процес ішов якомога швидше.

Україна вже стає частиною Євросоюзу – інтегруючись до внутрішнього ринку ЄС та синхронізуючи своє законодавство з європейським. Кампанія EUКраїна показує це за допомогою прикладних речей.

Успіх євроінтеграції залежить від того, наскільки наочно її переваги для українців будуть пояснені на місцевому рівні