ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ВИГОДЯНСЬКОЇ ОТГ!!!!!!!!!!

Дата: 22.02.2021 09:33

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ВИГОДЯНСЬКОЇ ОТГ!!!!!!!!!!

Адміністративні послуги соціального характеру - призначення субсидій, різноманітних державних допомог з 01.03.2021 року проводяться органами місцевого самоврядування виключно з формуванням електронної справи через програмний комплекс "Соціальна громада".

В зв'язку з цим при оформленні всіх видів соціальних допомог необхідно надавати оригінали документів - паспорта, довідки про присвоєння реєстраційного номеру облікової картки платника податків, свідоцтва про народження, свідоцтва про шлюб та інші необхідні документи, а також їх копії.

Прийом громадян здійснюється з понеділка по четвер з 8.30 до 13.00.