Убережіть своїх дітей!!!

Дата: 26.02.2021 10:49

На сьогоднішній день, знову набирає обертів смертельно небезпечна розвага «Собачий кайф» (гра з асфіксією), яка вбиває українських підлітків. Дуже часто смерті від «Собачого кайфу» розслідують як самогубство, що не дає створити правильну статистику щодо смертей саме від цієї небезпечної гри. Відеоролики, із яких діти дізнаються про «Собачий кайф», є у вільному доступі в Інтернет ресурсах, а захоплення цією небезпечною грою може привести до розвитку алкогольної або наркотичної залежності в майбутньому.
Дуже важливим є своєчасне попередження підлітків, батьків, педагогів та їх оточення щодо небезпечної гри з асфіксією («Собачий кайф»), так як своєчасне виявлення причин захоплення нею дозволить бути у всеозброєнні щодо впровадження відповідних профілактичних заходів.