Привітання жінок громади з 8 березня

Дата: 07.03.2021 14:17

Напередодні чудового весняного свята - 8 березня, представники Вигодянської сільської ради привітали жіночі колективи бюджетних установ нашої громади. Заступник сільського голови Олексій Дерманчук та директор комунального підприємства Геннадій Єлсуков завітали до кожного закладу з найкращими побажаннями та приємними подарунками. Чоловіки побажали прекрасній половині людства щасливої жіночої долі, весняного настрою в душі у будь-яку пору року, здоров’я, любові і надії, родинної злагоди та затишку. Такі привітання стали запорукою чудового настрою та вдячності, що є гарантією добрих та плідних відносин в громаді. Жінки Вигодянської громади – неповторні і їхнім головним талантом є віддавати свої найкращі якості близьким та оточуючим. Ми пишаємося тим, що у наших селах працюють і живуть такі чудові жінки.