ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ВИГОДЯНСЬКОЇ ОТГ!!!

Дата: 19.04.2021 11:47

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ВИГОДЯНСЬКОЇ ОТГ!!!

Відповідно до пунктів 5 та 11 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки розвитку фермерських господарств, затвердженого постановою КМУ від 07 лютого 2018 року №106 (із змінами) фермерському господарству, у власності якого перебуває від 5 корів, ідентифікованих та зареєстрованих відповідно до законодавства, надання спеціальної бюджетної дотації за утримання корів молочного напряму продуктивності – 5000 грн. за корову, але не більше 250 тис. грн. на господарство.

Повідомляємо, що громадянам, які виявили бажання стати легальними виробниками сільськогосподарської продукції, забезпечено можливість відкриття родинного бізнесу шляхом створення фізичною особою – підприємцем сімейного фермерського господарства. На підставі договору про створення сімейного фермерського господарства.

Реєстрацію ФОП – голів сімейних фермерських господарств здійснюють державні реєстратори у Єдиному державному реєстрі.

Реєстрація надасть можливість скористатися податковими пільгами та державними програмами підтримки, передбаченими для сільськогосподарських товаровиробників і, зокрема, для сімейних фермерських господарств.