Весняний турнір міні-футболу серед юнаків

Дата: 03.05.2021 12:32

1 травня в Кам'янці, за сприяння та підтримки органів місцевого самоврядування, під керівництвом Олександра Заблоцького пройшов весняний турнір міні-футболу серед юнаків, участь в якому прийняли 6 команд.

Переможцями турніру стала команда з Березані, ІІ та ІІІ місця зайняли команди із Секретарівки та Вигоди, відповідно.

Також були нагороджені Данил Онуфрієв як кращий гравець, Максим Дондя як кращий бомбардир та Віталій Шеменев як кращий воротар.

Вітаємо переможців. Ви гідно зіграли і довели, що ви кращі і гідні цієї перемоги.

Всім учасникам бажаємо рухатися вперед і підкорювати все нові і нові п’єдестали. Домагатися найкращих результатів і бути лідерами. Нехай вам завжди супроводжує синій птах удачі і приємний аромат перемоги.