Програма розвитку агропромислового комплексу Одеської області на 2019-2023 роки «Аграрна Одещина»

Дата: 19.05.2021 14:42

Відповідно до напрямів діяльності та заходів регіональної Програми розвитку агропромислового комплексу Одеської області на 2019-2023 роки «Аграрна Одещина», затвердженої 21 грудня 2018 року №837-VII (зі змінами) передбачена часткова компенсація вартості придбання техніки, машин та обладнання вітчизняного виробництва, що використовується у виробництві, переробці та при зберіганні сільського господарської продукції, у тому числі доїльного обладнання.

Часткова компенсація буде надаватися на безповоротній основі фізичним особам та фізичним особам підприємцям, у власності яких перебуває від трьох корів, ідентифікованих та зареєстрованих відповідно до законодавства, у розмірі 60% від вартості установки індивідуального доїння (без урахування податку на додану вартість), зазначеної у платіжних документах, що підтверджують оплату через державний банк але не більше 5000 гривень за одну установку індивідуального доїння.