У Василівському дитячому садочку "Колосок" був проведений капітальний ремонт внутрішньої електромережі

Дата: 25.05.2021 14:52

Діти надзвичайно цінний скарб для нашої громади та країни, в цілому. Майбутнє держави, у значній мірі, залежить від того, в яких умовах зростають та виховуються діти, а отже від того, як ми про це дбаємо.

Сільська рада ніколи не стоїть осторонь проблем дитячих садочків та шкіл, адже для нас завжди одним з пріоритетів є безпека і захист дітей, а також створення для них комфортних умов.

Саме тому, за ініціативи сільського голови Алли Рибачок та підтримки депутатів Вигодянської сільської ради, у Василівському дитячому садочку "Колосок" був проведений капітальний ремонт внутрішньої електромережі.

Колектив працівників ДНЗ, вихованці дитячого садочка та особисто Наталя Іванівна Ткач щиро вдячні голові сільської ради та депутатам за надані кошти для ремонту електромережі.

Колектив ДНЗ "Колосок" сподівається, що і надалі спільними зусиллями ми будемо успішно працювати над вирішенням найактуальнішої проблеми сучасності – вихованні майбутньої еліти нашого суспільства.