Оголошення про проведення засідання виконавчого комітету сільської ради 23 листопада 2021 року о 14.00 годині

Дата: 19.11.2021 15:27

Відповідно до розпорядження  сільського голови  від 19 листопада  2021 року № 397-СР  «Про проведення позачергового засідання виконавчого комітету сільської ради», 23 листопада 2021 року о 14.00  в приміщенні Вигодянського сільського Будинку культури  відбудеться засідання виконавчого комітету . На порядок денний виноситься такі питання:

1. Про розгляд проекту рішення Вигодянської сільської ради «Про місцевий бюджет Вигодянської сільської ради на 2022 рік».
  2.  Про затвердження заходів до Дня інвалідів.
  3. Про затвердження Плану заходів щодо забезпечення соціального захисту бездомних осіб та осіб, безпритульних та бездоглядних дітей в осінньо-зимовий період, у складних погодних умовах та під час надзвичайних ситуацій.
  4.  Про призначення відповідальної особи за розгляд справ про адміністративні правопорушення передбачені статтями 197, 198 КУпАП.
  5. Про впорядкування черги та затвердження контрольного списку осіб, які потребують поліпшення житлових умов, та перебувають на квартирному обліку виконавчого комітету Вигодянської сільської ради Одеського району, Одеської області.
  6. Про призначення опікуна над неповнолітньою дитиною.
  7. Про надання дозволу на укладання договору дарування житлового будинку.
  8. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету № 35 від 30 березня 2021 року «Про затвердження штатного розпису закладів дошкільної освіти сільської ради на 2021 рік».
  9. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету № 34 від 30 березня 2021 року «Про затвердження штатних розписів закладів культури сільської ради на 2021 рік».
  10. Про внесення  змін до рішення виконкому сільської ради №4 від 21 грудня 2020 року«Про затвердження структури та граничної штатної  чисельності комунального підприємства  «Вигодянський    сількомунгосп» «Водограй»  на 2021 рік».
  11. Про надання матеріальної допомоги малозабезпечним верствам населення.
  12. Про присвоєння поштової адреси земельні ділянці, яка розташована в селі Петрове по вулиці Незалежності.
  13. Про присвоєння поштової адреси земельні ділянці, яка розташована в селі Петрове по вулиці Сонячна.
  14. Про зміну поштової адреси житловому будинку, який розташований в селищі Дослідне по вулиці Садова.
  15.  Про присвоєння поштової адреси житловому будинку, який розташований в селі
  16. Різне.