Будівництво об'їздної дороги в Болградському районі в рамках програми "Велике будівництво"

Дата: 18.11.2021 16:56

На ділянці траси Т-16-44 КПП «Лісове» — КПП «Малоярославець Перший» на Одещині стартувала підготовка до будівництва нової дороги між селами Лісове та Єлизаветівка. Роботи виконуються в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

«Дорога Т-16-44, що існує, частково проходить по території Республіки Молдова, рух транспорту на цій ділянці перекрито, це – створює великі незручності мешканцям сіл Лісове, Ганнівка та Єлизаветівка Болградського району», — розповіли в Службі автомобільних доріг в Одеській області.

Нова дорога з’єднає місцеві села в обхід кордону з Молдовою.

Проектом передбачено будівництво та зміцнення основи дороги із щебенево-піщаної суміші та нижнього та верхнього шарів асфальтобетонного покриття. Окрім того, планується організувати круговий рух у напрямку селищ Миколаївка, Єлизаветівка, Новоселівка та Лісове.

Інформацію взято с сайту Одеської обласної державної адміністрації