"Велике будівництво": нова транспортна розв'язка "Два стовпи" у 2022 році

Дата: 22.11.2021 17:11

У 2022 році в Одеській області почнеться будівництво нової транспортної розв’язки «Два стовпи» на автомобільній дорозі М-28 Одеса – Южний (23 км обходу м. Одеса), повідомляє обласна Служба автомобільних доріг.

Роботи виконають за програмою президента Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Існуюча транспортна розв’язка «Два стовпи», яка сполучає міжнародні автомобільні дороги державного значення М-15 Одеса-Рені (на м. Бухарест), М-16 Одеса-Кучурган (на м. Кишинів) та М-28 Одеса – Южний (обхід м. Одеси), не відповідає сучасним вимогам і не здатна пропускати необхідну кількість транспорту.

«Плануємо розпочати будівництво нової транспортної розв’язки «Два стовпи» вже у 2022 році. Щоб уникнути небажаних заторів, першочергово потрібно організувати якісний тимчасовий об’їзд та розпочати будівництво розв’язки з під’їзних шляхів, які потім з’єднаємо з новозбудованою розв’язкою», - повідомив начальник Служби автомобільних доріг Одеської області Дмитро Рибалка.