ОГОЛОШЕННЯ Шановні мешканці сіл Березань та Курган!

Дата: 03.12.2021 14:12

Повідомляємо, що 17.12.2021 р. відбудеться проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту Генерального плану та плану зонування с. Березань та проекту Генерального плану та плану зонування с. Курган відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Проекти розробляються на підставі рішень Вигодянської сільської ради № 265-VIIІ та № 266-VIIІ від 08.04.2021 р.

Замовник розроблення проектів – Вигодянська сільська рада Одеського району Одеської області.

Виконавець – Консорціум «ТГА Альянс»

Місце проведення громадських слухань –

с.Березань о 10.00 год. (Березанський  сільський Будинок культури).

с.Курган  о 11.00 год (Курганський сільський Клуб).

Пропозиції громадськості подаються в письмовій формі з 05.12.2021 р. по 05.01.2022 р. (згідно п. 6-1 Постанови КМУ від 25.05.2011 №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації на місцевому рівні»).

Запрошуємо всіх небайдужих громадян взяти участь у розгляді зазначених проектів.

- Додатки