Агровиставка «Agroshow Ukraine 2021»

Дата: 07.06.2021 09:35

З 16 по 18 червня 2021 року у м. Черкаси, вул. Смілянська, 168, на території КП «Черкаський аеропорт» проходитиме агровиставка «Agroshow Ukraine 2021», організатором якої виступає ТОВ «БІБЕЙЧ» та співорганізаторами Черкаська обласна державна адміністрація.

Виставка «Agroshow Ukraine 2021» займатиме площу понад 30 000 кв.м. для демонстрацій та стендів. В експозиціях виставки понад 300 учасників презентуватимуть новинки та найпопулярніші моделі техніки. Для ґрунтообробної техніки будуть обладнані демонстраційні полігони. Окрема локація – «Фестиваль інновацій», де 40 учасників представлятимуть рішення для точного землеробства, управління господарством, пристрої та агро стартапи.

Головні тематичні розділи виставки «Agroshow Ukraine 2021» будуть представлені наступними напрямами: сільгосптехніка та обладнання, рослинництво та агрохімія, тваринництво, біоенергетика, сучасні енерго- та біотехнології, агроекономіка та управління, інформаційні технології та агросервіс, транспорт.

Більш детально про виставку «Agroshow Ukraine 2021» можливо ознайомитись на веб-сайті: https://agroshow.com.ua та за контактними телефонами: +38(068) 485 83 86, +38(0472) 50 00 65.