Оголошення про проведення засідання виконавчого комітету сільської ради 09 грудня 2021 року о 13.00 годині

Дата: 06.12.2021 12:15

Відповідно до розпорядження  сільського голови  від 06 грудня  2021 року № 407-СР  «Про проведення чергового засідання виконавчого комітету сільської ради», 09 грудня 2021 року о 13.00  в приміщенні Вигодянського сільського Будинку культури  відбудеться засідання виконавчого комітету . На порядок денний виноситься такі питання:

1. Про організацію проведення Новорічних свят на території Вигодянської сільської ради.
  2. Про організацію заходу до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
  3. Про встановлення тарифів КП «Кам’янське» на надання комунальних послуг населенню, бюджетним організаціям та юридичним особам с.  Камянка, с.Червона Гірка Вигодянської сільської ради з захоронення та вивезення твердих побутових відходів.
  4. Про продовження строку дії контракту з директором КП «Камянське».
  5. Про клопотання про присвоєння почесного звання «Мати-героїня».
  6. Про позбавлення батьківських прав стосовно малолітньої дитини.
  7. Про надання статусу дитини-сироти.
  8. Про надання дозволу на право підпису від імені неповнолітньої дитини.
  9. Про затвердження штатного розпису Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Вигодянської сільської ради на 2022 рік.
  10. Про розгляд акту перевірки здійснення виконавчим комітетом Вигодянської сільської ради Одеського району Одеської області делегованих повноважень органів виконавчої влади.
  11. Про наданння матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення.
  12.  Про внесення змін до рішення виконавчого комітету № 16 від 21 січня 2021 року «Про створення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки надзвичайних ситуацій Вигодянської сільської ради».
  13. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку, який розташований в селі Василівка по вулиці Кірова.
  14. Про присвоєння адреси будівлям та земельним ділянкам Нижньо-Дністровської зрошувальної системи.
  15. Різне.