Опитування щодо виявлення соціально-економічного впливу пандемії COVID-19 на різноманітні групи населення Одеської області

Дата: 06.12.2021 13:32

Науково-дослідним Інститутом соціальної політики Міністерства соціальної політики України і НАН України за сприяння голови Одеської районної ради Одеської області  пана Віталія Барвіненка проводиться опитування, щодо виявлення соціально-економічного впливу пандемії COVID-19 на різноманітні групи населення Одеської області. Опитування проводиться за допомогою Google-форми і не займе у Вас багато часу.

Після завершення опитування та за його результатами планується розробка програмного документу (стратегія) щодо запобігання (мінімізації) впливу COVID-19 та інших хвороб на рівень життя населення Одеської області.

Щоб заповнити анкету перейдіть за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfLnXO_QN95n8q9DAp-Tr2WnbjK_M_L23f1bxMSFiRxwf1bUg/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0&usp=mail_form_link