УВАГА!!!

Дата: 08.07.2021 11:24

Відповідно до Порядку та умов надання субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 26.05.2021 р. № 615 та з метою реалізації державної політики щодо захисту житлових та майнових прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Вигодянської сільської ради звертається до осіб старше 23 років, які мають рішення виконавчого комітету про постановку на квартирний облік та рішення про надання статусу дитини сироти, дитини позбавленої батьківського піклування, або осіб з їх числа ТЕРМІНОВО!!! до 14.07.2021 року, звернутися до служби у справах дітей Вигодянської сільської ради для формування пакету документів на отримання субвенції у 2021 році. (При собі мати ОРИГІНАЛИ рішення виконкому про постанову на квартирний облік, рішення про надання статусу, паспорт, інд. код)