Дата: 22.07.2021 14:35

20 липня 2021 року Вигодянський сільський голова Алла Рибачок провела планове засідання виконавчого комітету. У ході засідання було прийнято позитивні рішення по 7 питаннях порядку денного. А саме:

- Про виконання бюджету за І півріччя 2021 року

- Про відзначення Дня Незалежності України на території сільської ради

- Про стан роботи зі зверненнями громадян за І півріччя 2021 року

- Про надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення

- Про стан вакцинації проти гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території Вигодянської сільської ради

- Про взяття на квартирний облік.

Серед питань порядку денного можна виділити декілька найбільш актуальних. Це питання про відзначення Дня Незалежності України на території сільської ради. Доповідач - методист управління освіти, культури, молоді та спорту сільської ради Кучер А.О., поінформувала членів комітету про розроблені заходи для належного відзначення у громаді 30-ї річниці Незалежності. Ці заходи направлені на реалізацію патріотичного й правового виховання у закладах системи освіти, культури та спорту. В планах заходів є традиційні: 1. святкові концерти до Дня Незалежності 20-24.08; 2.відкрита дискусія «30 років Незалежності України: досягнення та виклики». Втім, є і нові пропозиції. Наприклад - перша спартакіада Вигодянської сільської ради, в рамках якої будуть проводитися відриті спортивні змагання з шахів, шашок, волейболу, футболу, настільного тенісу «Кубок Незалежності». А також було затверджено проведення лотерей під час святкових концертів.

Інше питання на яке треба звернути увагу – це питання про вакцинацію населення громади. Зі звітом виступила головний лікар Вигодянської амбулаторії ЗПСМ Науменко І.А. Вона повідомила, що на даний час тільки 500 осіб вакцинувалися. Також Ірина Анатоліївна зауважила й наголосила на необхідності вакцинуватися від хвороби COVID-19 й дотримуватися карантинних мір.