Нагородження до першої річниці створення Одеського району

Дата: 12.08.2021 16:48

Сьогодні, 12 серпня 2021 року, на черговій 12 сесії Вигодянської сільської ради за вагомий особистий внесок у розвиток освіти та культури Одеського району, інноваційний підхід у навчанні та вихованні підростаючого покоління, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, віданність своїй справі, активну життєву позицію та з нагоди святкування першої річниці створення Одеського району Грамотами Одеської районної ради були нагороджені:

- Козарь Тетяна Сергіївна - директора Комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр" Вигодянської сільської ради;

- Таранушенко Ганну Станіславівну - завідуючу Курганського сільського клубу;

- Моторну Тетяну Григорівну - методиста Василівського закладу дошкільної освіти ясла-садка "Колосок".

Виконком Вигодянської сільської ради щиро вітає вас з відзнакою вашої діяльності. Бажаємо міцного здоров’я, невичерпної енергії, наснаги до праці та реалізації усіх подальших ініціатив!