Шановні мешканці Вигодянської громади!

Дата: 16.08.2021 10:16

Шановні мешканці Вигодянської громади!

Виконавчий комітет Вигодянської сільської ради наполегливо закликає всіх вас прибрати на могилах своїх померлих родичів, а саме здійснити покос трави та бур'янів. Це дуже важливо, адже зараз жарка та суха погода, й для того, щоб запобігти займанню рослинності треба дотримуватися правил благоустрою кладовищ.

Також висловлюємо щире прохання викидати сміття у спеціально відведених місцях, та ні в якому разі не спалювати відходи, щоб не допустити такого кричущого випадку, який стався вчора на кладовищі у с.Вигода. Невідома особа підпалила суху траву й залишила багаття без нагляду й тільки завдяки оперативності працівників КПВС "Водограй" розповсюдження вогню та серйозних пошкоджень могил вдалося уникнути.

Тому, будь ласка, давайте шанобливо ставитися один до одного та до місць останнього спочинку наших рідних і близьких.