Святкові заходи до Дня знань

Дата: 01.09.2021 14:03

Перше вересня відкриває двері навчальних закладів Вигодянської громади. Сьогодні з нагоди нового навчального року та Дня знань керівництво сільської ради та працівники структурних підрозділів завітали на святкові лінійки та привітали учнів, батьків, вчителів навчальних закладів нашої громади з Днем знань.

З квітами та посмішками, зустріли новий навчальний рік в усіх навчальних закладах Вишодяської ОТГ. Шкільний поріг сьогодні переступили 1569 учнів, з них 174 дитини вперше сядуть за шкільну парту.

Традиційно всі першокласники громади отримали подарунки до свята від Вигодянської ради.

Дорогі учні та батьки, шановні вчителі! Від щирого серця зичимо Вам втілення всіх найзаповітніших мрій, міцного здоров`я та наснаги на нові звершення! Нехай у нашій прекрасній країні пануватиме мир, у родинах – добробут, а новий навчальний рік принесе тільки позитивний досвід!

Вітаємо Вас зі святом!