Прийнято Закон "Про внесення змін до статті 21 Закону України "Про лікарські засоби" щодо заборони продажу лікарських засобів дітям"

Дата: 09.09.2021 14:21

Законом забороняється реалізація (відпуск) лікарських засобів (у тому числі з використанням інформаційно-комунікаційних систем дистанційним способом) малолітнім особам (віком до 14 років), а також доставка лікарських засобів кінцевому споживачу – малолітній особі.

При цьому особа, яка здійснює роздрібну торгівлю лікарськими засобами та/або доставку лікарських засобів кінцевому споживачу, у разі виникнення сумнівів щодо віку покупця, повинна вимагати пред’явити паспорт громадянина України або інший документ, що підтверджує його вік. У разі відмови надати такий документ реалізація (відпуск) лікарських засобів цій особі забороняється.

Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України