Про перевірку електросирен та гучномовців

Дата: 14.09.2021 14:31

Про перевірку електросирен та гучномовців

Відповідно до листа Одеської ОДА повідомляємо, що 15 вересня 2021 року з 14:00 год. до 14:30 год в області буде проведено комплексу перевірку діючої територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення цивільного захисну Одеської області з залученням усіх засобів доведення інформації (електричні сирени, гучномовці).

Звертаємося до всіх із проханням зберігати спокій, бути уважними та пам’ятати, що всі сигнали, котрі будуть передаватися у цей період по електронних засобах масової інформації і вуличних гучномовцях є навчальними.

Нагадуємо, що уривчасте звучання електросирен означає – «УВАГА ВСІМ!». Почувши їх звучання необхідно включати обласне телебачення, радіомовлення для прослуховування повідомлень, що передаються. У подальшому діяти відповідно до отриманої інформації.