Шановні власники агропідприємств та фермери Вигодянської громади!

Дата: 17.09.2021 14:58

Шановні власники агропідприємств та фермери Вигодянської громади!

Повідомляємо, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.08.2021 року №885 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для відшкодування втрат від пошкодження посівів сільськогосподарських культур внаслідок надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру» обласною комісією приймаються документи для державної підтримки сільськогосподарських товаровиробників, що зазнали у 2020 році втрат від пошкодження посівів сільськогосподарських культур внаслідок надзвичайних ситуацій. Комісія працює за адресою: м. Одеса, вул. Канатна, 83, адмінбудинок обласної ради №2, 14 поверх, кімн. 1417. Документи приймаються в робочі дні з 9.00 до 17.00, обідня перерва з 12.00 до 13.00, до 15 жовтня поточного року.

ОБОВ'ЯЗКОВО мати витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осід-підприємців та громадських формувань.

Наказ Мінагрополітики, яким затверджені форми заявок на отримання дотації, а також форми актів обстеження та списання посівів Ви можете подивитися за посиланням: http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/RE36792.html.