Благоустрій населених пунктів громади

Дата: 21.09.2021 11:48

Привабливий вигляд територій населених пунктів Вигодянської сільської територіальної громади, доріг, придорожніх смуг є важливим для мешканців і гостей ОТГ. Саме тому за сприяння сільського голови на прохання жителів сіл Червона Гірка та Василівка, з метою поліпшення стану благоустрою територій населених пунктів громади, створення належних та безпечних умов для очікування жителями громадського транспорту придбано за кошти бюджету Вигодянської сільської ради та встановлено силами місцевих жителів, комунальних підприємств та компанії «Наш дім» автобусні зупинки у цих населених пунтках. Відтепер очікування пасажирами автобусу на зупинці буде комфортним за будь-якої погоди, адже громадяни, які чекатимуть прибуття транспорту, матимуть змогу сховатися від вітру, дощу чи снігу.

Ще одним наболілим питанням залишається відновлення доріг на території сільської ради. Більшість доріг, на превеликий жаль, знаходяться в неналежному стані та потребують негайного ремонту. Але керівництво громади не залишається осторонь цієї проблеми й впевнено усуває її. Так, було проведено капітальний ремонт дороги по вул. Новоселів у с.Вигода. Роботи були проведені компанією «Будінвест профі» за співфінансування з місцевого та обласного бюджетів.