Шановні власники агропідприємств та фермери Вигодянської громади!

Дата: 22.09.2021 11:54

Шановні власники агропідприємств та фермери Вигодянської громади!

Повідомляємо, що у відповідності до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11.08.2021 року №885 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для відшкодування втрат від пошкодження посівів сільськогосподарських культур внаслідок надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру», обласна комісія приймає документи від сільськогосптоваровиробників, що зазнали у 2020 році втрат від пошкодження посівів сільськогосподарських культур внаслідоке надзвичайних ситуацій.

Комісія працює за адресою: м. Одеса, вул. Канатна, 83, кімн. 1426. Документи приймаються в робочі дні з 9.00 до 17.00, обідня перерва з 12.00 до 13.00, до 15 жовтня 2021.

ОБОВ'ЯЗКОВО мати витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осід-підприємців та громадських формувань.

Наказ Мінагрополітики від 31.08.2021 року за №158 "Про затвердження Положення про комісію Мінагрополітики для відшкодування втрат від повністю втрачених (загиблих) посівів сільськогосподарських культур внаслідок надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та форм відповідних документів", яким затверджені форми заявок на отримання дотації, а також форми актів обстеження та списання посівів Ви можете подивитися за посиланням: http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/RE36792.html.