Заходи до Дня працівників освіти у Вигодянській громаді

Дата: 03.10.2021 16:48

Однією з найшановніших і найважливіших професій у всі віки є Вчитель – людина, яка щодня впливає на чиєсь життя та кожного дня творить майбутнє людства. У першу неділю жовтня в Україні відзначається День працівника освіти або День вчителя.

Мудрі, завжди привітні та працелюбні – навіть цих слів не вистачить, щоб описати наших освітян. Тому аби подякувати вчителям нашої громади за наполегливу працю, керівництвом Вигодянської сільської ради було організовано концертну програму та церемонію нагородження.

Дуже хотілося, щоб вчителі відчули, що їхню працю шанують і підтримують. Щоб шановні вчителі забули про всі проблеми та незгоди, трішки відволіклися від завжди клопіткої роботи.

У святково вбраній актовій залі Василівського будинку культури зібралися представники влади та педагогічних колективів Вигодянської громади – директори шкіл, завучі та вчителі.

Заступник сільського голови Олексій Дерманчук привітав педагогів з професійним святом, подякував за сумлінну працю та разом з начальником Управління ОКМС, Валентиною Грабовською, нагородив кращих працівників освітньої галузі почесними грамотами.

У своєму вітальному слові Валентина Грабовська щиросердно привітала освітянську спільноту, зазначивши, що саме вчителі - творці майбутнього нашої держави, її інтелекту та щиро подякувала винуватцям свята за щоденну невтомну і плідну працю.

З найкращими побажаннями до всіх присутніх звернувся настоятель Петро-Павлівського храму, протоієрей Олексій. Він побажав здоров’я та натхнення, поваги, успіху в роботі, спокійних уроків, слухняних учнів та довгого і щасливого життя.

За високу професійну майстерність, багаторічну продуктивну працю, вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління були нагороджені:

- Ратушняк Наталія Зіновіївна, учитель Березанського ЗЗСО І-ІІІ ступенів;

- Гуцол Юлія Василівна секретар-друкарка Вигодянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів;

- Бондаренко Ольга Євгеніївна, фахівець- консультант (практичний психолог) КУ «ІРЦ»;

- Татарчук Вадим Олександрович, заступник директора з НВР Кам’янського ЗЗСО І-ІІІ ступенів;

- Ткач Надія Іванівна, заступник директора з навчально – виховної роботи Паліївського ЗЗСО І-ІІ ступенів;

- Байдан Олена Петрівна, вчитель початкових класів Петрівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів;

- Касяненко Ірина Миколаївна, вчитель початкових класів Василівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

За 30-річні працю на ниві педагогічної діяльності почесні грамоти отримали:

- Стоянова Любов Олександрівна, асистент учителя Березанського ЗЗСО І-ІІІ ступенів;

- Чеславлева Олена Леонтіївна вчитель російської мови та літератури Кам’янського ЗЗСО І-ІІІ ступенів;

- Філіпішина Валентина Михайлівна, вчитель початкових класів Паліївського ЗЗСО І-ІІ ступенів.

Щирими словами та почесними грамотами привітали також привітали молодих освітян, яким цьогоріч виповнилося 30 років:

- Самчук Антоніна Валентинівна, заступник директора з навчально-виховної роботи Березанського ЗЗСО І-ІІІ ступенів;

- Пітушкан Олена Сергіївна, вчитель англійської мови Вигодянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, методист управління освіти, культури, молоді та спорту Вигодянської сільської ради;

- Кукурінчук Тетяна Вікторівна, вчитель музичного мистецтва Вигодянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів;

- Непомяща Тетяна Петрівна, педагог-організатор Секретарівського ЗЗСО І-ІІ ступенів;

- Угрін Інна Олексіївна, заступник директора з навчально – виховної роботи Секретарівського ЗЗСО І-ІІ ступенів.

По завершенню урочистої частини розпочався святковий концерт – увазі глядачів було представлено чимало цікавих та змістовних номерів, у перерві між якими лунали слова поздоровлень і подяки на адресу тих, хто присвятив своє життя благородній викладацькій справі. Яскравими виступами стали номери артистів Березанського, Василівського, Секретарівського та Петрівського БК. Запальними піснями привітали педагогів кавер-дует «Сюрприз». З чудовими концертними номерами виступили працівники Василівського, Березанського та Секретарівського ЗЗСО.

Безумовно, свято вкотре вдалося, а концерт залишив найяскравіші враження в душі кожного глядача.

Зі святом, шановна освітянська спільното Вигодянської громади!